Privatumo politika

Mes, Ties.lt, esame įsipareigoję užtikrinti Jūsų, kaip kliento, privatumą. Mes nepardavinėjame ir nenuomojame Jūsų asmeninės informacijos. Esame pasiryžę ne tik garantuoti Jums, savo klientui, geriausią apsipirkimo patirtį, bet ir užtikrinti visišką Jūsų privatumą. Informacija, kurią iš Jūsų surenkame, naudojama apdoroti Jūsų užsakymus ir užtikrinti geriausią apsipirkimo patirtį.  

Ties.lt yra vienintelis asmenį identifikuojančios informacijos, surinktos per mūsų svetainę, savininkas. Lankydamiesi mūsų svetainėje, Jūs sutinkate su tvarka, nurodytose privatumo politikos nuostatose. Susipažinkite išsamiau su mūsų taikoma privatumo politika.  

Mūsų renkama informacija ir jos panaudojimas  

Kuomet pateikiate užsakymą svetainėje Ties.lt, mums reikės žinoti Jūsų pilną vardą, pašto adresą, elektroninio pašto adresą bei telefono numerį. Ši informacija naudojama vykdant Jūsų užsakymą, įskaitant apmokėjimą ir siuntimą bei tam, kad būtų galima Jus informuoti apie Jūsų užsakymo būklę.  

Tam, kad galėtume išsiųsti Jūsų užsakymą, privalėsime pateikti Jūsų vardą, adresą ir telefono numerį mūsų pasirinktai siuntų pervežimo bendrovei. Siuntų pervežimo bendrovei ši informacija reikalinga, kad galėtų pristatyti Jūsų prekes.  

Svetainėje Ties.lt siūlome nemoką naujienlaiškį, skirtą informuoti apie specialius pasiūlymus, teikti aktualią informaciją ir t.t. Jei norėsite užsisakyti naujienlaiškį, paprašysime Jūsų elektroninio pašto adreso. Siųsime naujienlaiškį į Jūsų elektroninio pašto adresą, o leidinio galėsite atsisakyti bet kuriuo metu. Naujienlaiškio tikslais mums reikalingas tik Jūsų elektroninio pašto adresas, jį gausime, tik tuo atveju, jei patys taip nuspręsite.  

Kartais savo svetainėje siūlome konkursus ir specialias akcijas. Tam, kad galėtumėte pasinaudoti šiomis galimybėmis, mums reikės Jūsų vardo, elektroninio pašto adreso ir pašto adreso. Ši informacija reikalinga susisiekti su nugalėtojais bei administruoti specialus konkursus ar reklamines akcijas.  

Galite sulaukti mūsų prašymų sudalyvauti internetinėse ir neinternetinėse apklausose elektroniniu paštu, telefonu, tradiciniu paštu ar interneto svetainėse. Mūsų apklausos yra išimtinai savanoriškos, o Jūsų dalyvavimas ir/ar atsakymai nekliudys ir neturės jokios įtakos Jūsų naudojimuisi mūsų svetaine. Be to, jei dalyvaujate apklausoje, turite teisę atsisakyti atsakyti į bet kurį iš klausimų, o visi atsakymai laikomi visiškai slaptai, vadovaujantis mūsų privatumo standartais. Asmenį identifikuojanti informacija, surinkta apklausų metu, naudojama tik Ties.lt tikslais. Apibendrintais apklausų rezultatais gali būti pasidalinta su trečiosiomis šalimis. Jūsų gali būti prašoma pateikti (tuo neapsiribojant) savo vardą, adresą, el. pašto adresą, pašto adresą, pajamas, amžių, lytį, šeiminę padėtį, informaciją apie verslo pobūdį, produktų vartosenos polinkius, išsimokslinimą ir hobius. Apklausų duomenys naudojami siekiant tobulinti Ties.lt veiklą ir užtikrinti geresnę kliento patirtį.  

Kol esate mūsų svetainės pirkėjas, mes sekame Jūsų pirkimo informaciją, kad galėtume geriau Jus aptarnauti. Naudojamės bendra pirkimo informacija, padedančia mums suprasti, kokios prekės ir paslaugos Jus labiausiai domina. Mes taip pat sekame svetainės lankomumą, naudodamiesi prisijungimo failais, kad galėtume nuspręsti, kurios mūsų svetainės sritys mūsų klientams yra vertingiausios. Naudojame šią informaciją siekdami idealiai subalansuoti savo svetainę ir pritaikyti ją Jūsų ir kitų lankytojų poreikiams.  

Kartas nuo karto galime panaudoti surinktą informaciją , siekdami informuoti Jus apie svarbius ar smagius pasikeitimus mūsų svetainėje, naujas mūsų teikiamas paslaugas ar paslaugų pasikeitimus bei kitus specialius pasiūlymus, kurie, mūsų manymu, gali būti Jums naudingi. Jei nuspręsite, kad nenorite gauti šios informacijos, atsiųskite mums žinutę elektroniniu paštu ir mes išbrauksime Jus iš savo adresyno, kol nenurodysite kitaip.  

Privatumo apsauga 
 kaip ji vykdoma  

Internetinio apsipirkimo procesas svetainėje Ties.lt yra saugus ir užtikrintas. Nesvarbu, ar teikiate užsakymą, naudojatės asmenine informacija ar teikiate asmeninę informaciją, naudojame saugų serverį. Galinga, gamybinius standartinius atitinkanti saugaus SLL serverio programinė įranga užkoduoja visa informaciją, perduodamą tarp Jūsų ir mūsų kompiuterių. Be to, mes papildomai saugome savo serverį ir visus klientų duomenis nuo neteisėto panaudojimo fiziškai ar elektroniniu būdu.  

Slapukai  

Vadinamas „slapukas“ yra mažas informacijos vienetas, kuris laikomas Jūsų kompiuterio kietajame diske interneto naršyklės ir kurį galima pasiekti mūsų serveriu. Slapukuose, kurie iš mūsų svetainės patenka į Jūsų kompiuterį, nekaupiama jokia asmeninė informacija, tačiau jie leidžia mums teikti Jums specialias paslaugas, Jums lankantis mūsų svetainėje. Slapukai supaprastina užsakymo procesą, įsidėmėdami informaciją apie Jus, leidžia naudotis pirkinių krepšelio funkcija ir įgalina užsakymus internetu.  

Jei nenori priimti slapukų, dauguma interneto naršyklių turi funkciją neleisti jų priimti ir išsaugoti Jūsų kietajame diske. Jei nuspręsite nenaudoti slapukų, negalėsite užsisakinėti mūsų svetainėje.  

Informacijos atskleidimas trečiosioms šalims  

Ties.lt neparduoda ir nenomuoja Jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims.  

Galime sujungti klientų duomenis, laikomus mūsų duomenų bazėje su duomenis iš trečiųjų šalių mūsų prekių ir/ar paslaugų klientams tobulinimo ir reklamos tikslais.  

Mes taip pat galime pateikti apibendrintą mūsų vartotojų statistiką trečiosioms šalims, susijusią su lankomumo tendencijomis, vartotojų skaičiais, pardavimais, kita svetainės ir klientų informacija. Ši informacija niekuomet neišduos jokios asmenį identifikuojamos informacijos, susijusios su konkrečiais vartotojais.  

Pranešimas apie pokyčius, susijusius Jūsų informacijos panaudojimu  

Jei ateityje pasikeis mūsų informacijos naudojimo tvarka ir šie pasikeitimai turės įtakos Jūsų asmeninei informacijai, pranešime apie atitinkamus pasikeitimus mūsų svetainėje. Siūlome periodiškai patikrinti mūsų pareiškimą apie privatumo apsaugą.

Atvejai, kuomet susisiekiame su Jumis

Siekdami apdoroti Jūsų užsakymą, susisieksime su Jumis elektroniniu paštu, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir pranešti Jums apie Jūsų užsakymo būseną. Jei iškils nesklandumų, susijusių su Jūsų užsakymu, mes taip pat susisieksime su Jumis elektroniniu paštu, telefonu ar faksu, kad informuotume Jus apie iškilusią problemą ir jos sprendimą. Taip pat galime su Jumis susisiekti elektroniniu paštu, paštu, telefonu ar faksu tuo atveju, jei Jums patiems iškiltų klausimų ar komentarų, susijusių su mūsų svetaine ar įmonės veikla. Apklausos ir klausimai, susiję su klientų pasitenkinimu po pardavimo taip pat bus siunčiami elektroniniu paštu, paštu, telefonu arba faksu, siekiant geriau aptarnauti savo klientus.

Kaip susisiekti su mumis

Jei turite klausimų, galite susiekti su mumis telefonu +370 687 85555 arba el. paštu info@ties.lt. Taip pat galite siųsti korespondenciją adresu:

Ties.lt
UAB „Baltic Diamond“
Pakalnučių 18
LT-04123 Vilnius

Santrauka

Ties.lt privatumas yra vienas iš esminių vertybių. Mes suprantame, kad Jūsų asmeninė informacija Jums yra labai svarbi, lygiai taip pat, kaip Jūs esate svarbūs mums. Norėdami užtikrinti, kad apsipirkimas mūsų svetainėje būtų įmanomas, privalome iš Jūsų gauti tam tikros informacijos, tačiau niekada neprašome daugiau informacijos nei būtina ir visuomet naudojame ją tik taip, kaip ji buvo numatyta ir tik aukščiau įvardintais tikslais.

Čia išdėstyta Ties.lt svetainės privatumo politika įsigaliojo 2014 m. sausio 1 d.

Informacija pirkėjams Atsiskaitymo būdai
Prekių pristatymas
Prekių grąžinimas
Kaip apmokėti
Kaip pirkti
Priežiūra
Pločiai
 Elektronine
bankininkyste
 Banko
pavedimu
 Grynaisiais
pinigais
pristatymo
metu
UŽRIŠIMO BŪDAI
DIDMENINĖ PREKYBA
VESTUVĖMS IR GRUPĖMS
INDIVIDUALŪS UŽSAKYMAI