Priežiūra

www.ties.lt portalas yra parduodamas, todėl prekių laikinai netiekiame. Atsiprašome už nesklandumus.Ties.lt rankų darbo ir dėmėms atsparūs kaklo aksesuarai pagaminti iš 100% šilko. Jie pasižymi aukščiausia dizainerio kokybe. Jei tinkamai jais rūpinsitės, jie turėtų išlikti puikios būklės.

Geriausias būdas išsaugoti puikią kaklaraiščių formą – pasirūpinti, kad turėtumėte jų pakankamai, kad pernelyg greitai nenunešiotumėte. Tai ir pigesnis būdas papildyti savo drabužinę. Pagrindinė taisyklė ta, kad reikėtų turėti tris ar keturis kaklaraiščius, derančius prie kiekvieno kostiumo arba laisvalaikio aprangos. Laikykite kaklaraiščius sukabintus su kostiumais, prie kurių jie dera, ir kaskart, rengdamiesi kostiumą, rinkitės vis kitą kaklaraištį. Tiesiog susikabinkite kaklaraiščius ant švarko, šalia apykaklės.

Kasdien

Kaskart nusirišdami kaklaraištį ir atrišdami mazgą, laikykitės atvirkštinės sekos nei ta, kurios laikėtės užrišdami. Netraukite siauresniosios kaklaraiščio dalies per mazgą. Nepalikite kaklaraiščio užmazgyto, nes kitaip medžiaga visam laikui liks susiraukšlėjusi. Nusirišę kaklaraištį, pakabinkite jį ant kaklaraiščių laikiklio arba tiesiog ant paties švarko, šalia apykaklės.

Raukšlių ir dėmių šalinimas

Norint išlyginti kaklaraištį, paprastai užtenka palikti jį nakčiai kabėti ant kaklaraiščių laikiklio. Jei to nepakanka, suvyniokite kaklaraištį, pradėdami nuo siauresniosios dalies, ir palikite taip dienai. Galiausiai galite pamėginti kaklaraištį pagarinti (tačiau nelyginkite). 
 
Ties.lt pardavinėjami kaklaraiščiai pagaminti iš šilko, vilnos, medvilnės arba lino. Pašalinti dėmes iš šilko nėra taip jau paprasta. Visuomet pirmiausia nusausinkite dėmę, o ne trinkite. Valydami vandenyje tirpstančias dėmes, naudokite švarią medžiagos skiautę ir pavilgykite ją nedideliame kiekyje mineralinio vandens. Jei valote aliejingas dėmes, gali pagelbėti talko pudra. Rimtesnes dėmes galima pašalinti naudojant dėmių išėmiklį arbą kitokį švelnų valiklį, tačiau pirmiausia pasimėginkite ant kitos kaklaraiščio pusės ir įsitikinkite, kad valiklis nepažeis kaklaraiščio. Sauso valymo skalbykla  paskutinis variantas.

Ties.lt kaklaraiščiai yra atsparūs dėmėms. Tačiau, kaip ten bebūtų, stenkitės jų išvengti! Jei valgote ne namuose, pasiriškite už apykaklės servetėlę, kad nesuteptumėte kaklaraiščio. 


Kelionėse

Norėdami savo kaklaraiščius supakuoti, pradėkite nuo siauresniosios dalies ir atsargiai suvyniokite į 4 dalis. Atvykę į vietą, išpakuokite ir sukabinkite savo kaklaraiščius (ir kostiumą) vonioje, kol prausitės – garai padės ištiesinti susimetusias nedideles raukšleles. Pasiimkite kelis kaklaraiščius 
 taip atrodysite šviežūs, net turėdami vos kelis kostiumus. 

Informacija pirkėjams Atsiskaitymo būdai
Prekių pristatymas
Prekių grąžinimas
Kaip apmokėti
Kaip pirkti
Priežiūra
Pločiai
 Elektronine
bankininkyste
 Banko
pavedimu
 Grynaisiais
pinigais
pristatymo
metu
UŽRIŠIMO BŪDAI
DIDMENINĖ PREKYBA
VESTUVĖMS IR GRUPĖMS
INDIVIDUALŪS UŽSAKYMAI